lerak14

Jste na odpovědích z nudy nebo se chcete něco dozvědět?

Doplňuji:
jo a určitě mne nic netrápí mám se po 26letech v tir ok možná akorát ta páteř důchodu se stejně v CZ nedožiju a ani bych ho nedostal tak ale vám všem radím začněte spořit

Nejlepší odpověď
kropitko

Dnes jsem tu proto,abych Vám odpovídala,případně s Vámi diskutovala,ale Vy jen položíte otázku a vůbec se k ničemu dál nevyjadřujete. Vidím,že Vás něco trápí,jen si pořád nejsem jistá co to je…Rada: Neřeš,nepřepí­nej,svěř se a poslouchej(čti)

Další odpovědi
aramah

Zeptejte se sám sebe! Jsem přesvědčena že se nudíte předevčím sám.

panenka

Já nevím co je to Nuda když mám děti.Jsem tady kvůli tomu abych lidem poradila a abych se taky něco dozvěděla

led

Ak je nuda to, čo si myslím, nemám na ňu čas. A na zbytočné odpovede tiež nie…