SajmonModer

Jste muž nebo žena? (tuhle otázku pokládám, abych zjistil, jestli je tady více mužů nebo žen)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
quentos

Muž

To takhle nezjistíte, jelikož určitě neodpoví všichni. Lépe se podívat na žebříček uživatelů („zobrazit celkový žebříček“) a udělat si statistiku sám – většina uživatelů se svým pohlavím netají, je zřejmé z jejich avataru/fota, profilu či už z nicku

poa.li

Muž

Muš..

hanny 2

Žena

Ahoj Sajmone,ty nemůžeš spát,že u toho sedíš i v noci?

kropitko

Žena

martinek10

Muž

iceT

Žena

Lenjička

Žena

FilasČT

Muž

Eloška

Žena

Michal Kole

Muž

zmimi

Žena

Andělé

Žena

DomcaCZ

Muž

Aším

Muž

nikolkap

Žena

filva

Muž

quentos

potvrzuje se fakt, že na internetových aktivitách, kde hraje velkou úlohu mluvené/psané slovo, převažují ženy díky větší velikosti jejich řečováho centra. Ale jak říkám, těžko dělat závěry, když se do tohoto nezapojí všichni uživatelé.