Avatar uživatele
Miroslavst

Jste krásná, krásný?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BIGFOOT před 4955 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já jśem stará bezzubá napůl už hrbatá,kulhající babka,pomalu senilní,ale krásu si stále snažím udržet uvnitř,v srdci

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Jsem, ale Sněhurka je prý krásnější!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

u mužů se krása posuzuje podle výše konta, takže ne, řek bych, že jsem přímo šeredný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chteli-byste-se-prihlasit-do-komunity-krasnych-lidi

Já se chtěla přihlásit sem, proto jsem chtěla vědět, jestli do toho půjde někdo se mnou.
Napsala jsem jim a poslala fotku a oni mi odepsali, ať pošlu trochu slin na rozbor DNA, jestli vůbec patřím do Homo sapiens. A jestli ano, tak mě sice neberou, ale poslali by mi zdarma ingredience, abych aspoň děti měla hezký.
Tak jsem jim teda odepsala, do toho dopisu flusla, jak chtěli a napsala jim, že mám děti krásný až až.
Takže asi tak. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě to říká každý já se vždy usměji a řeknu jim že děkuji za lichotku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

  • Zrkadielko zrkadielko, povedz mi, kto je najkrásnejší na svete?
  • Ty moja miľovaná, len ty.
  • Vylez spoza toho zrkadla, manžel môj milený

takže moja odpoveď je jasná…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

To musí posoudit někdo jiný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

Nejsem krásnej a mrzí mě to.Nemám totiž tolik peněz na rum,který bych musel koupit všem od kterejch bych to chtěl slyšet.BIGFOOT
Doplňuji:
ALE ABYCH NELHAL TAK MOJE ŽENA JE MOC HEZKÁ A MÁM Z TEHO NĚKDY KOMPLEXY JAK SI MĚ MOHLA TAKOVÁ SKUTEČNĚ KRÁSNÁ ŽENSKÁ VZÍT.BIGFOOT

Upravil/a: BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IvankaJB

No to by měli asi posoudit ostatní, ale každý člověk je něčím krásný, nezáleží jen na vzhledu, ale já osobně si připadám tak na 75% krásná ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek