Miroslavst

Jste krásná, krásný?

Nejlepší odpověď
anonym

já jśem stará bezzubá napůl už hrbatá,kulhající babka,pomalu senilní,ale krásu si stále snažím udržet uvnitř,v srdci

Další odpovědi
verka

Jsem, ale Sněhurka je prý krásnější!

quentos

u mužů se krása posuzuje podle výše konta, takže ne, řek bych, že jsem přímo šeredný

kapka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chteli-byste-se-prihlasit-do-komunity-krasnych-lidi

Já se chtěla přihlásit sem, proto jsem chtěla vědět, jestli do toho půjde někdo se mnou.
Napsala jsem jim a poslala fotku a oni mi odepsali, ať pošlu trochu slin na rozbor DNA, jestli vůbec patřím do Homo sapiens. A jestli ano, tak mě sice neberou, ale poslali by mi zdarma ingredience, abych aspoň děti měla hezký.
Tak jsem jim teda odepsala, do toho dopisu flusla, jak chtěli a napsala jim, že mám děti krásný až až.
Takže asi tak. 😁

panenka

Mě to říká každý já se vždy usměji a řeknu jim že děkuji za lichotku.

led

  • Zrkadielko zrkadielko, povedz mi, kto je najkrásnejší na svete?
  • Ty moja miľovaná, len ty.
  • Vylez spoza toho zrkadla, manžel môj milený

takže moja odpoveď je jasná…

oskar

To musí posoudit někdo jiný.

BIGFOOT

Nejsem krásnej a mrzí mě to.Nemám totiž tolik peněz na rum,který bych musel koupit všem od kterejch bych to chtěl slyšet.BIGFOOT
Doplňuji:
ALE ABYCH NELHAL TAK MOJE ŽENA JE MOC HEZKÁ A MÁM Z TEHO NĚKDY KOMPLEXY JAK SI MĚ MOHLA TAKOVÁ SKUTEČNĚ KRÁSNÁ ŽENSKÁ VZÍT.BIGFOOT

IvankaJB

No to by měli asi posoudit ostatní, ale každý člověk je něčím krásný, nezáleží jen na vzhledu, ale já osobně si připadám tak na 75% krásná ;)