Lukasy

Jste hrdí na to že jste češi?

Ja oobně to vubec neřešim a je mi jedno jestli bych byl čech nebo američan a dokonce jsem čechoslovák :) Ale určitě bych nepoložil život za svou vlast ani bych ji nebranil.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano

Ano. To, že nejsem hrdá na některé Čechy neznamená, že nejsem hrdá na svou vlast jako takovou. Vážím si naší historie, vzdělanců, vynálezců, objevitelů, zkrátka všech poctivých a zapálených lidí, kteří mi dali tu možnost dnes žít v naší nezaostalé a krásné zemi. Na politiku (a politiky) kašlu.
Jen si projeď naši republiku křížem krážem a budeš mrkat! Kouzlo našeho lázeňského trojúhelníku je nezapomenutelné. Český Krumlov, Litomyšl, Telč, Olomouc – sugestivní a malebné, Brno má dokonalou atmosféru, v Pardubicích, Chrudimi, Kroměříži, Luhačovicích nebo v Náchodě je fajn, v Beskydech nebo v Krkonoších přijdeš úplně na jiné myšlenky. Malé vesničky a městečka jsou výjimečné. Praha je dokonalé evropské velkoměsto. Naše podmanivé památky – hrady a zámky, rybníkaření v Jižních Čechách, úrodná vinařská moravská oblast… Je to nádherná země a jsem ráda, že je to můj domov. 🙂

Další odpovědi
Kohut57

Ano

Jsem rád, že jsem Čech,ale ještě spíše než lidi zde obdivuji úžasnou krajinu. Rozhodně jsem vlastenec a nevadila mi ani služba vlasti na vojně. Dnes to " mužům " dost chybí, třeba by nebylo tolik homosexuálů a byli by z nich pořádní chlapy jako dříve. Dnes si chudák žena ani nevybere, není z čeho . Hrdý jsem na vědce a umělce, vrcholový sport beru s rezervou. Jsem udatný ale nemusím davové fanatické sporty. Jsem hrdý na jazyk, který je tak barvitý , že nemá konkurenci. Stydím se za Čechy co rozkrádají zemi. Nemám rád cikány, vadí mi multikulturalismus. Čecha si představuji jako sebe. Češky jsou krásné, ta má nejhezčí.
Doplňuji:
Oprava:Opravdo­ví chlapi

Lakeysha

Ne

neni na co být hrdý. Češi jsou avždy byli jen banda snadno manipulovatelných ovcí
Doplňuji:
kohut: jak by nebylo tolik homosexuálů? možná ti to nikdo nikdy neřekl, ale tyhle věci jsou prostě vrozené a vážně homosexuála na hereto nepředěláš:-P(a že lidem porád tolik vadí, koho má druhej člověk ve svý posteli…jako by jim do toho něco bylo)

anonym

Neřešim to.

Doplňuji:
Nejsem sice vlastenec, ale v naši zemi se mi líbí i když je jedno místo ve kterém bych žila ještě raději – Kanada.

salsa verde

Ano

Protiva

Ano

Doplňuji:
Jsem hrdým čechem.
Možná to bude tím, že se nedívám na televizi a nezajímá mě politika.

KdoSiOdJinud

Ano

Doplňuji:
Ano – jsem!

quentos

Ano

Ano. Češi dali světu mnoho dobrého.

Michal Kole

Ano

Doplňuji:
Jsem vlastenec. Nechci prchat do zahraničí.

suaeda

Neřešim to.

Doplňuji:
Až jednou „asi se toho nedočkám“ si uděláme my Češi pořádek a budeme si umět sami sobě pořádně a slušně vládnout pak budu opravdu hrdý na svoji národnost.

Pudlík

Ano

Reuef

Ano

jen se bojim toho ze nas evropska integrace a imigrace z blizkeho vychodu casem vymazou z mapy

SajmonModer

Neřešim to.

Doplňuji:
Nejsme úplně ti nejhorší.

jmhad

Neřešim to.

Doplňuji:
Já sú z Moravy

anonym

Neřešim to.

balic/ka

Ano

Doplňuji:
Ale někdy to neni jako v ráji,ale jsem ráda…

cherreis

Ne

Kohut57

Lakeysha: vrozeného homosexuála nikdo skutečně nepředělá, jenom by se měl tomu úchylovi jasně vymezit prostor působnosti. Není se čím chlubit ,neřkuli exhibovat. Opak je však dnes velmi častý. Heterosexuál, mnohdy manžel ženy a otec potomků, konvertuje k homosexuálům, jednoduše proto , že je nevychovaný prase, který roupama neví co vyzkoušet. Chudák dítě, aby se stydělo za svého otce a manželka , aby se hanbou propadla. Skutečně za to může zvrhlá společnost ve které žijeme. Myslím, že právě touto cností Islám porazí západní prohnilou " kulturu". Po listopadu jsme měli možnost jít třetí cestou, bohužel právě buzeranti nám to tady zkazili, v „západním“ stylu.