bobánek

Jste hrdí na svou vlast?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/221061-na-vlast-je-hrda-jen-necela-polovina-cechu.html

Odpovědi
anonym

Na jakou?

Zdroj: http://files.psi-boudy-kotce.eu/system_pre­view_detail_200000133-009f301985/bou­dy_a_kotce_pro_psy%2­0(5).jpg

ten který je

Na svou vlast hrdý nejsem,ale mám úctu k jednotlivcům kteří něco dokázali.

anonym

Co je to vlast? Ta,co byla v područí Moskvy nebo nyní Bruselu? My už vlast nemáme.

Kortan

Myslím si, že můžeme být hrdí na to, k jakým změnám došlo po revoluci, je pravda že v politice jsou asi nějaké mouchy, ale řekl bych že se Češi jako národ docela posunuli, oproti porevolučním výletníkům za hranice v šusťákovkách ve škodovce 105, vyhlížíme tak nějak víc Evropsky. Jediné co bych naší společnosti vytknul a vlastenecky ohodnotil je ta zbytečná skepse. Pořád není „populární“ mít se dobře, a nebo si nestěžovat. Pevně věřím a doufám že to bude čím dál víc OK :). Ale HRDÝ rozhodně jsem, na historii, umění, naše „mozky“ kteří na to jak máme malou vlast chrlí do světa novinky. A jistě na naši nezaměnitelnou českou náturu která se jen tak nevzdá:)