Pauka9

Jste ,,horňáci, nebo ,,dolňáci??

zajímalo by mě, jestli se vám líbí spíše plná ňadra nebo plné prdelky :D

Nejlepší odpověď
anonym

To já se za svůj názor nestydím. Obé se mi líbí. 🙂

Další odpovědi
badisko

nejaka zvedava ne …?…nefeknu…nebo jo …nedavam prednost ani jednomu …pokud jde o vzhled tak musi ladit celek…

Orange

„hlavák“. Pokud má prázdno v hlavě, tak ji nepomůže ani sebelepší postava.. Alespoň u mě teda.

Drap

To neprozradím, to je soukromá informace.

huxa

většinou obojí

panxnotdead

Dolňák, líbí se mi prdelky :D

mosoj

Jsem pod obojí. bohužel do té doby než otevře pusu.

quentos

horňák, ale tím myslím extrémní horňák, což znamená, že si na ženě nejvíc užiju krásnou a smyslnou tvář – ta mi ke vzrušení stačí, aniž by se její majitelka musela svlíkat.

Conchus

Já jsem nenažranej. Obojí.

anonym

ja jsem dolnacka … -iv-

johana 56

Mám na jazyku spodňačka,ale aby mi potom nechodily jen balíky spoďárů na vyprání.

anonym

..a prsa máš?

anonym

taky dole …

anonym

To ale musíš mít vypnutou pleť na tváři,že jo! 🙂