hanulka11

Jste fanatici do tetování?Jaký je Váš názor?

Myslím,že toto je dobrá náhrada. Dobře to vypadá a není to bolestivé a hlavně nebudete to mít do smrti.
http://shop.ker­ky.cz/

Odpovědi
iceT

Tetovani se mi libi,ale kdyz vidim nekoho,jak je pocmarany po celem tele,tak to uz je moc.Tohle je moc dobra alternativa.

anonym

Za nějakou dobu bude spousta tetovaných důchodců.
Tetovaná babička – paráda.
Dědeček taky nebude špatný.

ten který je

Pamatuji se že dříve kdo byl ostřihán dohola a měl kerky,tak to byl propuštěný kriminálník.:-D

Terryle

Tohle je fajn alternativa, ale neřeší to, když chce člověk něco menšího a jinam, než na ruce. Osobně bych si uměla představit malý a vkusný tetování na vhodným místě, ale rozhodně ne celý ruce, to teda s odpuštěním tfuj. Jinak ovšem proti tetování absolutně nic nemám, některý jsou vyloženě krásný. A i když některý nejsou hezký vůbec a nechápu motivaci jejich nositelů, je to jejich věc :)