terry

Jste Dobrými anděly? Nebo o tom uvažujete, plánujete nebo se vás podobné projekty netýkají?

http://www.do­bryandel.cz/
Doplňuji:
Já si právě myslím, že tady je vidět komu konkrítně mí peníze jdou.
A také určitě nejsou všechny nadace řízeny stejně.
Myslím, že tato patří k těm lepším s průhledným rozdělováním peněz.
Soudě podle toho, co jsem slyšela a viděla.

Nejlepší odpověď
anonym

Přítelkyně onemocněla rakovinou prsu, takže mám konkrétní osobu ve svém okolí, které se snažím pomáhat nejenom finančně.

Další odpovědi
Syd

Nejsem a neuvažuju o tom.

Drap

Takovéto nekonkrétní dárcovství nepodporuji. Vím totiž, jak to v podobných spolcích a nadacích funguje. Přímé pomoci se nebráním.

manon

Nadace vypadá dobře, důvěryhodně. Dalo by se o ní uvažovat. Anonymní dárcovství je v některých případech opravdu vhodné. Zatím jsem ji neznala.

anonym

A ty neznáš ve svém okolí někoho, kdo by uvítal nebo potřeboval tvoji pomoc? Nepotřebuješ přeci nějakého prostředníka ve formě nadace ap. ne?

terry

V okolí znám. Ale nejsou jediní. Navíc nepotřebuji jezdit po širokém okolí a ptát se, jestli někdo pomoc potřebuje.