Avatar uživatele
Mili @

Jste dobří řidiči???

http://www.su­per.cz/vtipky/19945-des-v-ocich.html
pejsek vypadá nějak divně, že by se bál????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Elk před 4868 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ne, je nasranej, že nemůže řídit :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

já doufám že jsem zatím žádné negativa jsem na sebe neslyšela

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Nedokážu to posoudit, jezdím cca 11 let a zatím o.k. pouze 2× pokuta za parkování, body complette, ale možná právě proto jezdím tak, že nechvátám a sleduju okolí. Snad to vydrží. A vám všem přeju hodně klidných kilometrů, klid a nám levnější PHM.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Řízení auta je pro mne relaxace. Patří to k mým velmi oblíbeným činnostem. Stává de mi, že úplně zapomínám na to, že řídím a vůbec nemyslím na to, jak řadit a podobně. Mozek se soustřrdí na zvuk motoru a podobně a zcela automaticky dává povely tělu, co má dělat. Je to super…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ne nejsem. Pořád se učím a pořád málo umím a stále mne kolegové na silnicích i překvapí svým chováním. I když najíždění ze zadu, natlačování, podjíždění, průjezd na červenou patří dnes ke standardnímu chování velké části partnerů na silnicích, stejně jako poměrně pomalá jízda moderních osobních aut na dálnicích. Takže ti mne nerozhází. Půl denní trasy jezdím venkov, půl velké město. Radost z ježdění nemám, není to o svobodě jak si stále mnozí myslí, ale přežití bez úhony, tedy o plném soustředění po celou dobu jízdy + chvíli před a po.
Platím pokuty (čas od času) takže asi jako řidič nic moc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek