Zlatý

Jste aktivních v nějaké internetové knižní, hudební nebo filmové databázi?

Např. www.databazeknih.cz… www.csfd.cz www.gorilla.cz

Vkládáte nové knihy nebo filmy? A vaše hodnocení, názory?

S vkládáním nových se mi moc nedaří, většinou mě někdo předběhne. Zato ohledně hodnocení jsem se totiž přistihla, že vkládám pouze pozitivní, když se mi dílo líbilo :o) Prostě nemám to srdce někomu něco zkritizovat práci, když vím, že si na ní máknul, stálo to spoustu času, úsilí, pěněz atp. a si pak si přijdu, zkouknu a fuj....
Doplňuji:
A jestliže ano, píšete poctivě hodnocení každé přečtené knihy, poslechnutého alba nebo shlédnutého filmu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jsem aktivní na CSFD. Hodnotím filmy, přidávám komentáře, někdy zajímavosti, někdy dám avízo na přidání tvůrce nebo fotky atp...

Další odpovědi:

Pokročilý

Jsem na ČSFD

Diskuze k otázce

Bronzový

Matthew

Vždycky jsem chtěl být na csfd.cz a tak jsem si založil účet. (tuším 4-5roků zpátky) Dával jsem hodnocení filmům, dělal si vlastní seznamy atd. Pak přišel den, abych zvládl udělat test na čas abych mohl přidávat i komentáře. Filmů jsem viděl nespočet, myslel jsem si že to bude brnkačka. Pro mě tam byly opravdu velmi těžké otázky na jakési filmy z šedesátých let a ještě k tomu ze zahraničí :) Dvakrát jsem ten test neudělal a pak jsem se už na to vykašlal. Kdybych měl hodnotit dnešní čsfd, tak právě kvůli těm uživatelům co tam teď píšou ty komentáře, bych dal hodnocení * nebo odpad! Ale jak takový lidé s takovým IQ prošli tím testem, to teda nechápu. Nevím jak je tomu dnes, občas si tam něco přečtu, ale není to co to bývalo. Škoda. :)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.