Pavel CZ

Jsou žvýkačky nezdravé?

Jsou žvýkačky zdraví škodlivé nebo ne?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

žvýkačky bohužel příliš zdravé nebývají. I ty, které jsou „bez cukru“ totiž obsahují různá barviva, leštící látky, dochucovadla a podobné věci. Místo cukru se k jejich oslazení používají umělá sladidla, nejčastěji aspartam a acesulfam K, které jsou zdraví spíše škodlivé než prospěšné.

Další odpovědi
hujer

Já si myslím, že žvýkačky jsou zdravé alespoň proto, že čistí zuby. V každém případě uklidňují…

Sniper37

Já si myslím, že žvýkačky zdraví škodlivé nejsou, jak už je zde psáno, tak čistí zuby a navíc pomáhají při přemýšlení a někoho uklidňují.

Lady B

Neni pochyb o tom, ze zvejka bude asi plna jedu 🙂 spis takovej jeden velkej umelej jed… ale na dasne jsou dobry. Nicmene neni dobre zvykat pri pocitu prazdneho zaludku. Zaludek si mysli, ze se jde jist, zburcuje kyseliny…a ty „jedou“ v zaludku naprazdno a ublizuji mu. Zaplatpanbu za zvejky a svezi dech diky nim 🙂

anonym

moc ne ale jsou chutné

lemra@lina

Žuvačky jsou samozřejmě svinstvo, viz. složení.