Jsou zvířata lepší než lidé?

Nelžou, nepodvedou tě, neokradou tě, nezabijou tě bez hladu, varujou tě před nebezpečím .....
Doplňuji:
fcoop nesrovnávám výkony

Nejlepší odpověď
beer

Sice je člověk rovněž jedním ze zvířat, ale na rozdíl od nich dokázal spoustu nectností lidským způsobem „zhodnotit“.
Zvířata také podvádějí, kradou, klamou i neúprosně zabíjejí – jenže v podstatně menším měřítku a pouze s cílem zachování druhu. Navíc, jak píšeš, disponují schopnostmi, které dnešní člověk již dávno pozbyl a mnohdy je proto na zvířatech závislý.
Člověk je zkrátka jiný – v něčem lepší, v jiném horší a záleží vždy na úhlu pohledu.

Další odpovědi
Quimby

Nepomůžou slabším, ve smečce přezijou jen ty silnejší, nic extra produktivního nedělají.
Jak víš že zvířata nelžou a nepodvádějí?

Mozeq

Zvířata jsou lepší třeba v tom, že se nesnaží tolik jako lidé přispůsobovat svět sobě, ale spíše se přispůsobují světu, tím neničí tolik tu naši malou kouličku 🙂
Jinak je každý druh v něčem lepší, než jiný druh tzn. i člověk je v nějakých věcech lepší než zvířata.

fcoop

Nejde srovnávat nesrovnatelné.
Ale pokud to chceš „zkusit“ :

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/gra­fika/2012/08/1­7/olympiada-v-cem-porazi-clovek-zvirata/

Stingo

Sis odpověděl sám. Jsou v celkovém průměru lepší.

marci1

Nelze odpovědět. Lidé myslí a jednají jako lidé a zvířata jako zvířata.

arygnoc

Nelžou, nepodvedou tě, neokradou tě, nezabijou tě bez hladu, varujou tě před nebezpečím ..

a na toto ste ako prišli?
všetko toto robia skoro všetky samičky v prírode.
ako aj u ľudí.

nie sú lepšie, sú iné.
u nich je to spôsob prežitia, my tomu hovoíme morálka (ktorá v prírode neexistuje).

anonym

proc to nemas v odpovedi, za tohle bys mel nominaci, takto ji dostane asi bolak