bolak

Jsou známy nějaké případy, kdy během sledování hororu v kině dostal divák infarkt a zemřel?

Nejlepší odpověď
quentos

zde případ – sice ne u hororu, „jen“ u dramatu – „Passion of the Christ“ (Umučení Krista), 2004

http://www.de­mocraticunder­ground.com/dis­cuss/duboard.php?az=vi­ew_all&addres­s=102x384640

Další odpovědi
anonym

Zrovna u hororu ne,ale v opavském kině běžela komedie „Velký šéf“ (1970) a při jedné scéně se divák tak rozesmál,že dostal záchvat a přes první lékařskou pomoc zemřel.Pro nás ,diváky,horor byl,když jsme po promítání vycházeli ven a ve vestibulu byla rakev. Nic příjemného.