Curiosity

Jsou zdravé? – TORTELLINY – TĚSTOVINY BEZVAJEČNÉ PLNĚNÉ UZENÝM TOFU – Rostlinná výživa, značka Kalma, v sáčku

Chci jíst zdravě, ale chvílemi nevím, co vůbec zdravé je a co né.. děkuji za pomoc!! 🙂

Nejlepší odpověď
hanny 2

Torteliny plněné uzeným tofu – to zní dobře – tím určitě nic nezkazíš.Je to zdravá dobrotka.

Další odpovědi
tom004

Já bych ještě chvíli počkal.Teď nám zlikvidovali zdravé okůrky a jinou zaleninu.Aby to fakt nedopadlo tak,že ta nezdravější zelenina,a těstovina,bude opravdu bůček. 🙂