Sergej

Jsou zdravé stoprocentní džusy?

Nejlepší odpověď
marci1

Jak které, jsou 100% džusy za 20, 40 i více Kč. Měly by se ředit vodou. 🙂

Další odpovědi
ReHu

Dalo by se spíš říct, že nejsou nezdravé.
Ale.....všeho moc → škodí.
A......ředíš šťávu vymačkanou z pomeranče?

anonym

Ano, z těch kubánských byly vynikající. Kdo neochutnal, prohloupil.

anonym

To záleží z jakejch pomerančů jsou vyrobené.
Víš,že ty pomeranče nemaj v sobě chemický sajrajty?
Pak je nacpou do krabic vymačkaný a dají na trh,že je to stopro šťávička.
Tak co myslíš?

Šidlo

zdravšie než ,,fruit drinky a miešané ovocné nápoje" plné éčok (tých zlých) umelých sladidiel, farieb a k tomu amerického kukuričný sirupu v pomere 2:1 k skutočnej šťave

no, pre diabetikov moc nie sú.....

a jasné, že lepšie než limonáda