bolak

Jsou weby, kde si mohu ukládat větší soubory, které už se mi nevejdou na disk?

Hledám něco jako ulož.to, ale jen pro mě osobně, možná i pro nějakého jiného člověka, nebo kdybych se chtěl přihlásit z jiného počítače (třeba přes heslo), kde budu mít jistotu že mi to po čase nesmažou. Čili měla by to být taková virtuální náhrada za můj disk, kde si můžu ponechat soubory/data třeba 10 let bez toho abych se musel bát, že o ně přijdu, s kapacitou alespoň 100GB. A pokud by bylo možné tyto soubory (komprimované soubory,obrázky, videa, mp3…) z tohoto disku zároveň i spouštět či rozbalovat, tím lépe (ale vůbec nevím jestli je toto vůbec možné).

Emefej: dobrý no, ale přes kterej klikyhák se to teda registruje?

Nejlepší odpověď
gecco

Spouštět – obvykle ne, ale otevírat, rozbalovat… ano…
😉
…" třeba 10 let bez toho abych se musel bát, že o ně přijdu"… – tak tohle ti nikdo nezaručí…
___
A nemáš jednodušší si koupit nový disk??
😉

Další odpovědi
Emefej

Pokud se nebojíš Číňanů, tak zkus tenhle cloud http://www.we­iyun.com/, nabízejí 10 TB zdarma. Neomezený prostor, ale pouze pro fotky a video, nabízí zonerama.

arygnoc

všetko je možné.
zaplaťte si hosting (cca od 300 kč ročne) – nemusíte na äom prevádzkovať stránky, môžete ho používať ako úložisko s prístupom cez ftp (heslo).

😉

môžete používať i externý hdd, čo je jednorázová investícia.

quentos

Jsou, já chodím sem: www.box.net
Zdarma sice nabízejí jenom 10 GB, ale za 8 Euro měsíčně můžeš mít i těch tvých 100 GB. Za 12 Euro měsíčně pak i neomezenou kapacitu ;{)>

jáára

Copy, OneDrive, Mega a já nevím co ještě. Sám mám OneDrive 140GB zadarmo a Mega 50GB zadarmo.

Lamalam

Registrace na tom čínském cloudu je popsaná zde http://techne­t.idnes.cz/10-tb-zdarma-cloud-0k2-/sw_internet.as­px?c=A130902_081943_sw_in­ternet_nyv

bolak

já myslel samozřejmě zadarmo ;)