ptáč

Jsou všechny ženy sprosté a využívající?

Jsou ze začátku hodné a mluví hodně o rodině, o společných plánech, ale když jim vyjde jejich životní plán, dostanou městský byt, najdou výhodnou nabídku, rázem se změní? Každým slovem vyčítá, ponižuje?

Nejlepší odpověď
iceT

Nejsou všechny takové,jen lovíš ve špatných vodách…

Další odpovědi
Agneta

Tak takovou si ani neumím představit…i když slovo „tchýně“ má údajně v mnoha případech podobný význam :DDD

talka

Proč stále generalizovat??? Snad jsme lidé různí.

mosoj

Asi nedáváš to správné.
Nicméně vypočítaví lidé existují. Všimni si ale, že mluvím o lidech.

boticky34

Nr to urcite ne !:)

orwell

Určitě ne, znám jednu, která taková není!

ptáč

Já myslím že jsou si všechny hodně podobné! Když něco potřebují, přiběhnou. Když mají dost, zase odběhnou!

redy

A co jako potřebujou?Prachy, nebo tvoji náruč.Myslím že to druhý ti příde vhod.Nic není zadarmo :DDDDDDD Některý ženský hned poznaj kde má chlap slabinu:DD
Nesmíš bejt blbej:-(
PS: Chlapi nejsou lepší----dokonce vychcanější tak prrrrrrrrrrrr 🙂

anonym

Já nikam hochu nepřibíhám, neodbíhám, jsem sama za sebe, byt jsem si koupila za svý, práci jsem si sehnala sama, takže brzdi

Agneta

:DDDD

  • tak v tom případě…:DDD