luckykubrt

Jsou všechny soubory na Ulož.to stahnutelné na pomalé (bezplatné) stahování?

Např. soubor ISO o velikosti 7,2 GB se mi stáhnout nedaří. Je to chyba serveru, nebo je něco špatně v mém PC?

Ono to má trvat přes 800 minut a to mi do té doby napíše, že „platnost stránky vypršela“. Ale nejsem tam pořád na té stránce. Buď jsem tu, nebo hraji hru. Prohlížeč mám ale stejně pořád spuštěný.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Mně se vždy povedlo stáhnout vše. Jedinou vyjímku tvoří zaheslované, či nepřístupné soubory. Nebo soubory s omezeným počtem stažení.