akcul123

Jsou všechny softshellové kalhoty nepromokavé?

Dnes jsem se dívala na softshellové kalhoty a nikde jsem se nedočetla zdali promoknou nebo ne. Jak to poznat, když není ani uveden vodní sloupec?
Ocením i vaše zkušenosti s těmito kalhoty.

Odpovědi
zzzzz

Promoknou:-((( zvláště ty od Vietnamců:-(( Mamka chtěla ušetřit, tak si je koupila za 600kč a když zmokla, tak myslela, že je neunese, nasálo to do sebe tolik vody, že si je držela v pase, ať dojde domů a nespadnou ji:-((( Já mám z obchodu, za 2000kč, ty sice vodu nesají, ale promoknou také, dobré je, že rychle schnou. Já mám vodní sloupec vyznačen, ty falešné Vietnamské ho nemají:-((

anonym

Žádné softshellové kalhoty nejsou nepromokavé…
😉
Nepromokavé jsou jedině pláštěnka (´igelit´) a do jisté míry kvalitní membrány (typu goretex – ale za nepromokavé lze považovat až tak nad 20.000 mm).
Softshell vodní sloupec obvykle neudává, protože to nestojí za to – obvyklé je max. 800–1.500 mm.