adelka 13

Jsou všechny přijímačky na sš stejné?

Jsou všechny přijímačky na sš stejné a jenom změní čísla,nebo jsou zadání úplně odlišná? Protože ta osoba říká to,další ono a já se v tom nějak ztrácím… Jo a konkrétněji,jedná se o přijímačky s čj a m

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Každá škola si dělá příjmačky podle sebe, to jestli bude mít deset let stejné otázky, nebo jestli je každý rok změní, je jen na ni.

Rozdíl u různých škol bude velký, jiné budou na gympl a jiné na kadeřnici.

Honzyn14

Já si osobně myslím, že dnes už jsou na všech středních školách stejné přijímačky – dcerka se totiž právě teď připravuje na cermat testy (objednali jsme jí se ženou doučování přes internetové stránky https://www.to-das.cz/ a zatím si to pochvaluje, že je vše dobře srozumitelné) a ty jsou podle mě na všech školách.