bolak

Jsou velký rozdíly mezi značkovými a neznačkovými paměťmi?

Stejná otázka jako na ty desky, mám dvě paměti, obě maj stejně GB, obě se stejnou frekvencí a stejná záruční lhůta, přesto je rozdíl v ceně 100%, takže v čem se tak moc lišej? Pokud mi napíšete že ta levnější je nekvalitní, tak v čem může bejt nekvalitní, když má stejný parametry?

Tentokrát příklady dávat nebudu, ptám se obecně.

Odpovědi
huxa

kdybych více nepřemýšlel, nedovtípil bych se, že myslíš ramky a né třeba paměťové karty :)

máš dva procesory-oba mají dvě jádra a stejnou frekvenci, bude mezi nimi rozdíl? Ano a může být i několikanásobný, neboť nejspíše bude použita jiná výrobní technologie a ruku na srdce, všechny tyto speciality si firmy nechávají často patentovat a díky tomu jsou originální a lze říci, že některé si těch 200% ceny jiných pamětí zaslouží.
Doplňuji:
Ještě doplním, že neznačkové paměti nekupovat, protože musíš vědět, kým byla vyrobená, abys je dyštak mohl reklamovat :))