Avatar uživatele
Motion

Jsou ve Vaši rodině pohromadě pravičáci i levičáci? Snášíte se navzájem? Přece názorově jsou oba tábory tak rozdílní.

Doplňuji:
Nemyslím teď politické názory v rodině, ale názory všeobecně v běžných situacích, kde pravičák a levičák mají samozřejmě hodně rozdílné názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HOMER

U nás doma se neďelíme jako poslanci.Já osobně jsem byl vždy n straně nikoho,protože jsem mezi nimi neviděl jediného slušného člověka,který by se v tom divadle prosadil.Avšak po tom,co tu tropí ODS,se řadím na jakoukoli jinou stranu než současná vláda.To co tu dnes dělají je do nebe volající…(míním především okrádání důchodového systému a zvedání DPH za současného tvrzení,že se daně nezvyšují)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Něco jiného jsou partnerské vztahy a něco úplně jiného je politika.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já mám výhodu v tom,že má manželka je cizí národnosti a tak politiku do rodiny netaháme!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

O politice se doma nepřeme, na to máme internetové diskuse.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Itter

Středopolaři až Pravopolaři + já Pirát :D
Funguje to skvěle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

se zenou se o politice nepreme, ale drive jsme bydleli ve dvougeneracnim velkem byte s babi a dedou.
Deda byl komunista jako poleno, ne nejaky funkcionar, byl ucitel, ale ja si ho pamatuju uz jako duchodce, jen tomu opravdu veril a muj otec nemohl komunisty ani vystat. Odmitl vstoupit do strany a tim nemohl delat vedouciho katedry na VSCHT. Nikdy spolu nemluvili a kdyz doslo na nejakou debatu, casto se pohadali.
Souziti takto rozdilnych lidi je prakticky nemozne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

O takové voloviny se budeme přít, až zas bude líp. V krizi musejí včichni táhnout za jeden provaz.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek