Cullinda

Jsou vám povědomé tváře z reklam?

Stává se vám, že je vám člověk v reklamě povědomý a dojde vám nakonec odkud nebo to necháváte být??
Doplňuji:
Myslím ty osoby které právě nejsou moc známé, ale zrovna vás a pár dalších to „trkne“.
Př.:vrtala mi hlavou tvář snědého kluka hrajícího tenis v reklamě na jogurt- po týdnu mi došlo že je to italský vnouček paní z nedalekého sídliště, který si s námi před 15lety o prázdninách chodil hrát :)

Nejlepší odpověď
rynek878

Pro každou reklamu,nebo aspoň pro většinu je velkou výhodou,když se tam objevují dost známé postavy,protože ta reklama se vám více dostane tzv.pod kůži.

Další odpovědi
ten který je

Jednoho pána z reklamy jsem poznal.Je to místní opilec a blázen.Asi potřeboval peníze a tak šel na kompars.:-)

nabubindes

věřte nebo ne, už dlouho pracuji doma a za tu dobu mám „vybudované“ návyky jako že vstanu zapnu TV která hraje celý den až než jdu spát, poslouchám a sleduji především po ránu 24 během dne se to mění jedu přes sat.reklamy jsou všade, kdo je hraje je mi jedno, protože si neustále namlouvám, že mně nezajímají, stačí když je slyším… jsou otravné