jennysh

jsou vám mé odpovědi k něčemu dobré?

Myslíte že jsou vhodně podávany, nebo když náhodou narazíte na moji odpověď chytáte se za čelo? ;) jen by mě zajímalo,co si o tom myslíte.
Doplňuji:
to byla asi blbě položená otázka,omlouvám se Vyzní to divně

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím,že každá odpověď je přínosem
Doplňuji:
zde je máš

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jennysh&sa=Vyh­ledat#1120

Další odpovědi
terry

Chtěla jsem se na některé tvé odp. podívat, ale protože nedovoluješ být kontaktován, tak nevím.
Hledat se mi je nechce.
Doplňuji:
Nejsou to odpovědi mého šálku kávy, ale myslím, že tázajícímu se pomohly.