Pokročilý

Jsou v tomto případě mé (asi) halucinace normální??

Vstavam pred 5, je mi 15 a brzke vstavani mi dela problemy - ve vlaku usinam, a kdyz jsem trochu v polospanku, vidim postavy a pak se leknu, dnes jsem usinala pri zapisu a na sesitu v polospanku jsem videla ohnostroj a nejake animovane postavy :D - srandu si nedělám.
Jinak to nemam jen pri extremni ranni unave, je to normalni?? Stalo se vam uz taky nekdy? Jak ranni unavu prekonat??
Dekuji za odpovedi :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jo, je to normální... doporučuji chodit spát ve 20.00 hod bez možnosti elektroniky v pelechu.

Další odpovědi:

Bronzový

snad ano. choď pravidelně spát dříve než ostatní, tak brzy abys nebyla ráno ospalá

Bronzový

Za sebe můžu říct, že jsem občas "spával" v práci o noční. Byl to spánek takový, že jsem třeba 20 minut měl zavřený oči a průběžně usínal, ale musel jsem hlídat jestli někdo nejde, jinak samozřejmě průser a u toho jsem míval extrémně silný "halucinace". Bejval jsem pak strašně zmatenej.... Radši teďka krizi přetrpím než riskovat ty psycha.. měl jsem pak už docela strach o svoje psychický zdraví...
Řešení jedině povzbuzovadla(jsou i přírodní a nejenom kofein), jít dřív spát... popřípadě něčím upoutat pozornost a neusínat na tu chvíli.

Stříbrný

Řekl bych, že tvé halušky jsou naprosto normální - říká se jim sny ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.