anonymka01

Jsou v Praze na hlavním nádraží obchody se spodním prádlem?

Jedu na víkend pryč a zapoměla jsem si doma spodní prádlo a nejlepší by bylo kdybych nemusela nikam daleko a koupila si co potřebuju na nádraží. Nevíte někdo prosím jestli je tam nějaký obchod kde seženu spodní prádlo?

Nejlepší odpověď
anonym

Já už selekl, že ses z cesty s ČD pos…
😉
Tady – http://www.ma­paobchodu.cz/mes­to/praha/nakup­ni-centra/hlavni-nadrazi-praha/ – máš seznam obchodů na Hl.n., ale myslím, že tam nepořídíš.
Ale je to tak 5 minut pěšky do Krone (´obchoďák´, vcelku normální) na Václaváku (roh Jindřišské), kde určitě něco seženeš.