IvkaxD

Jsou v plísni bakterie?Jestli jo ták kolik?

Nejlepší odpověď
www

Bakterie žijí společně s plísněmi, pouze plísně Penicillium je ničí. Ovšem i zde se některé bakterie staly částečně nebo úplně rezistentní(o­dolné).
Počet je tedy vždy různý s ohledem na druh plísně a bakterie.
Studium, net.

Další odpovědi
Drap

Určitě. Bakterie jsou všude kolem naá a nakonec i v nás. Nedá se takto určit, záleží jaká plíseň. Spousta bakterií i našemu zdraví prospívá.

quentos

Odpověď je jednoznačně ano z prostého důvodu – bakterie jsou totiž všude a je jich hafo. V plísni jich nebejvá nějaký konstatní počet, je to různé.
Jinak plíseň je svou podstatou houba, je v ní bakterií jako v každé jiné houbě…

Doplňuji:
*konstantní

huxa

to je tedy otázka, no, bakterie nejsou pouze v zcela sterilním prostředí. a jestli jsi chodila na první stupeň základní školy, víš, že plíseň je houba,takže se můžeš ptát, jestli jsou v houbách bakterie a to si už určitě odpovíš sama

M.

Ty sama jsi z velké části bakterie :)