anonymmm

Jsou v obchodech s oblečením monitorovány i kabinky?

Párkrát jsem už viděla v obchodech, že byly nainstalovány poblíž kabinky, ale nevím, jestli to snímalo i je.

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak vevnitř by být neměly. V okolí být můžou, ale neměly by mít šanci čumět přímo do kabinky. Ale už jsem viděl případy, kdy obsluha „očumovala“ převlékající se dámy, prostě jako skoro nic vidět nebylo, ale stejně, je to takové blbé.
Co mě ale podstatně víc nepotěšilo a to je taky nepochybně v rozporu se zákonem a to, že někde mají kamery nad kasami a pak je možné, že nasnímají pin při zadávání platby kartou.

Další odpovědi
briketka10

otázka tu už byla, já jsem psala,
že nevím, jestli v Globusu tam
jsou vysoko takové rámy a mohly
by tam klídně být našroubovaný
a ochranka se bavit na cizí účet :(

Drap

Kabinky nesmí být monitorovány! Ale, kdo ví ?

badisko

ne nejsou …ale je hlidany prostor pred nima …a ten hlidji kamery a bezpecaci.. ale taky ne vsude …