Válek Petr

Jsou v dnešní KSČM ještě členové z doby před rokem 89?

Nejlepší odpověď
Emefej

Někteří určitě ano, ale valná většina krátce po sametu rychle otočila a vlezla do lukrativnějších stran.

Další odpovědi
dudu

Bohužel jsou, jen dnes už nemají problém udržet moc, nýbrž moč!!

Kryšpín

Trochu historie v roce 1948 měla KSČ 2,5 milionů, v roce 1989 1,5 milionů a ještě v roce 2004 sto tisíc, to na př. slavná ODS v roce 1991– 18 tisíc, v roce 2010– 31 tisíc, v roce 2011– 3300 kousků a letos před volbami již 17 tisíc. Nejsem pamětník, ale můj děda říká, že ODS toho více rozkradla než komouši, Německý politik Helmuth Kohl měl názor, privatizace v Česku byla největší loupež za posledních 500 let. Jinak čecháčkové jsou mistři přeběhlíků.

Drap

Ano, někteří jsou. Někteří přešli k ODS a jiní se přestali o politiku starat.

ivzez

Jsou. A ještě pár (desítek) let budou.

dubraro

Možná většina současných členů vstoupila před r. 89.