Rocker

Jsou v ČR nějaké obce nebo samoty,kam ještě nebyla zavedena elektřina?

Nejlepší odpověď
anonym

Obce jsou už elektrifikovány všechny, ale pár vzdálenějších samot, chalup a chat je stále bez přípojek, které jsou drahé a přípojné body jsou příliš vzdálené. Největší počet jich je v bývalých Sudetech, hlavně Lužicko, severní Čechy a jihozápadní příhraničí.
ČEZ má detailní mapy pokrytí, zajímá-li tě nějaké konkrétní lokalita.
Doplňuji:
Oprava – nějaká konkrétní lokalita.

Další odpovědi
simonwlol

určitě nějaké romské osady i mále vesničky bez elektřiny budou, ale neco je možná i bez elektřiny

kurec

no jasně jednou jsme byli s rodinou na chalupě někde v čeladne