Avatar uživatele
ten který je

Jsou už dnes lidé zcela lhostejní ke všemu?

Stalo se dnes v Praze na Florenci a povšimněte si mladého páru sedícího pár metrů opodál.To jsme už opravdu takoví dementi?
http://www.id­nes.cz/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, zzzlatokopka před 3199 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak jinou.
Sedím v čekárně u lékaře. Když mně volají do ordinace vstanu a na lavici mně vypadne peněženka. Nevšimnu se toho. V tu chvíli jsou v čekárně prokazatelně nejméně tři lidi. Lékařka mně posílá na RTG, znovu procházím čekárnou. Nikdo nic neříká. Na RTG zjistím že nemám peněženku. Vracím se a poptávám se po peněžence. Dvě ženy sedící v té době v čekárně říkají, že peněženku vzala třetí žena a klidně s ní odešla. Nikdo ani nepípl.
Ano jsme burani.
Mimochodem v peněžence byla platební karta, naštěstí ne bezkontaktní a 700 Kč. Vzhledem k platební kartě se jednalo o trestný čin !!. Novou kartu také ne bezkontaktní jsem si nechal alespoň minimálně pojistit. ˇ

Shodou okolností, asi za týden jsem našel v Lidlu černou peněženku. Neotevíral jsem ji a podal na pokladnu. Jak snadné, že Lexx.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ratava

Jenže- minimálně ta slečna/ paní je tam pracovně… viz video…
http://www.no­vinky.cz/krimi/375211-po-sarvatce-na-prazske-florenci-zustal-mrtvy-muz-pachatel-je-na-uteku.html

Takže ne, nejsme…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Jestli myslíš ten pár vedle telefonních budek, tak to jsou policajti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nikdo se nehodlá jen tak namočit do průšvihu a raděj kouká jinde, víš…reagoval bych stejně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Všude, po celém světě, ve všech věkových kategoriích, ve všech etnických skupinách, všude, se najdou lidi takoví i makoví, lhostejní i obětaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

toto nie je bohužiaľ demencia…toto už je psychopatické správanie

všimnite si, na diskusiách k nešťastiam a tragédiám väčšina reakcií je o tom, prečo si za nešťastie môže každá obeť sama.......

čo sa týka ignorácie vraždy.....za úplne choré považujem to, že nikto neutekal už len zo strachu o seba…to je totálna neúcta k životu, hoci vlastnému

a porovnávať ukradnutú peňaženku s vraždou…hm…nie je to trošku mimo?

potom sú príspevky typu, zem je aj tak preľudnená, musí (!) prísť katastrofa či vojna, ľudia sú hnusné svine a paraziti na planéte (podľa diskutujúcich hlavne hladné deti v afrike)

viem, že takíto jedinci sú hojne aj na Západe…ale v bývalom ČS je ich väčšina…a to je to najhoršie…ako môže byť 70–80% národa tak zlého, toxického a bezcharakterného?

(p.s. okrem diskusií na webe beriem do úvahy aj všetky štatistiky sociálneho správania)

Upravil/a: Šidlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Někdy mám pocit, že lidé jsou obecně bohužel opravdu naprosto lhostejní. Naštěstí znám pár výjimek a vím, že to prostě nejde paušalizovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Na první fotografii jsem netušil že jde o policistku.Po­licistka byla oblečená jako když jde na plovárnu.

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

to se občas stává. třeba tam šla

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek