ten který je

Jsou už dnes lidé zcela lhostejní ke všemu?

Stalo se dnes v Praze na Florenci a povšimněte si mladého páru sedícího pár metrů opodál.To jsme už opravdu takoví dementi?
http://www.id­nes.cz/

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak jinou.
Sedím v čekárně u lékaře. Když mně volají do ordinace vstanu a na lavici mně vypadne peněženka. Nevšimnu se toho. V tu chvíli jsou v čekárně prokazatelně nejméně tři lidi. Lékařka mně posílá na RTG, znovu procházím čekárnou. Nikdo nic neříká. Na RTG zjistím že nemám peněženku. Vracím se a poptávám se po peněžence. Dvě ženy sedící v té době v čekárně říkají, že peněženku vzala třetí žena a klidně s ní odešla. Nikdo ani nepípl.
Ano jsme burani.
Mimochodem v peněžence byla platební karta, naštěstí ne bezkontaktní a 700 Kč. Vzhledem k platební kartě se jednalo o trestný čin !!. Novou kartu také ne bezkontaktní jsem si nechal alespoň minimálně pojistit. ˇ

Shodou okolností, asi za týden jsem našel v Lidlu černou peněženku. Neotevíral jsem ji a podal na pokladnu. Jak snadné, že Lexx.

Další odpovědi
ratava

Jenže- minimálně ta slečna/ paní je tam pracovně… viz video…
http://www.no­vinky.cz/krimi/375211-po-sarvatce-na-prazske-florenci-zustal-mrtvy-muz-pachatel-je-na-uteku.html

Takže ne, nejsme…

jáára

Jestli myslíš ten pár vedle telefonních budek, tak to jsou policajti.

lexx

nikdo se nehodlá jen tak namočit do průšvihu a raděj kouká jinde, víš…reagoval bych stejně

ReHu

Všude, po celém světě, ve všech věkových kategoriích, ve všech etnických skupinách, všude, se najdou lidi takoví i makoví, lhostejní i obětaví.

Šidlo

toto nie je bohužiaľ demencia…toto už je psychopatické správanie

všimnite si, na diskusiách k nešťastiam a tragédiám väčšina reakcií je o tom, prečo si za nešťastie môže každá obeť sama.......

čo sa týka ignorácie vraždy.....za úplne choré považujem to, že nikto neutekal už len zo strachu o seba…to je totálna neúcta k životu, hoci vlastnému

a porovnávať ukradnutú peňaženku s vraždou…hm…nie je to trošku mimo?

potom sú príspevky typu, zem je aj tak preľudnená, musí (!) prísť katastrofa či vojna, ľudia sú hnusné svine a paraziti na planéte (podľa diskutujúcich hlavne hladné deti v afrike)

viem, že takíto jedinci sú hojne aj na Západe…ale v bývalom ČS je ich väčšina…a to je to najhoršie…ako môže byť 70–80% národa tak zlého, toxického a bezcharakterného?

(p.s. okrem diskusií na webe beriem do úvahy aj všetky štatistiky sociálneho správania)

lota

Někdy mám pocit, že lidé jsou obecně bohužel opravdu naprosto lhostejní. Naštěstí znám pár výjimek a vím, že to prostě nejde paušalizovat.

ten který je

Na první fotografii jsem netušil že jde o policistku.Po­licistka byla oblečená jako když jde na plovárnu.

jáára

to se občas stává. třeba tam šla