(O_o)

Jsou učitelé na ZŠ limitováni maximálním počtem testů za den?

zdravim nevite kolik je maximalni pocet testu za den? Nejsou ucitele limitovani nejakym zakonem?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud jde o písemné zkoušení uvedu toto:

Není písemka jako písemka. Tzv. „velké písemky "dvě za den mají být předem ohlášené, ale počet "malých písemek“, tedy i testů, třeba desetiminutových přepadovek, není teoreticky omezený.

Záleží všechno na domluvě s vyučujícím. a jehí přístupu. Opravdu je to dané rozsahem, protože ústně může být jeden žák zkoušený 2×, takže testy by měly být rovněž dva za den.

Jde totiž o nepsané pravido,, že žák má tchodit do vyučování připravený …

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/z-kolika-predmetu-se-muze-ve-skole-na-2-stupni-psat-v-jeden-den-kdyz-je-6-vyuc-hodin

Další odpovědi
melanie

Můžou být max. 2 velké (celohodinové) testy za den. Malých písemek můžete mít, kolik si učitelé usmyslí.
Na to jsem se ptala i učitelky.

kesim

Testů mohou dát kolik chtějí, písemnou práci jednu za den.

cliwe

Jsou limitováni zákonem silnějšího :D