flodur

Jsou u vás v supermarketu fronty u pokladen?

http://www.stas­tnezeny.cz/da­ta/USR_001_US­R_IMAGES/fron­ta%281%29.JPG

Nejlepší odpověď
quentos

to jsou, a někdy to v nich taky takhle štěká ;{)>

Další odpovědi
anonym

takhle hodné a ukázněné nejsou,u nás se předbíhá,nadává,a když jste u pokladny jste zpocení štěstím že jste přežili

anonym

Podobné,velmi podobné,taky se mi ježí chlupy,vrčím kvůli žvanci,štěkám,kolik to zas stojí,s tím vyprazdňováním to takový nemám-stydím se zvedat nožičku!(no,no­žička…)

roxy52

Billa,Kauflan­d,Tesco,–tam,když se začne dělat fronta,tak hned přivolají další k pokladně.To se ale netýká Penny.Tam jede jedna kasa a fronta až do konce prodejního areálu.Doufám,že tam brzo fronty nebudou,protože lidi budou nakupovat jinde.

venkovan

Fronty u pokladen jsou známý tah supermarketů. Mnoho pokladen, ale jen několik otevřených. Ve frontě se pak lidi rozhlížejí, před pokladnami jsou vystaveny různé chuťovky a po chvíli koukání na ně se vyvolají správné reflexy pro vhození několika kousků do košíku. A když tam ještě napíší „sleva 20%“ – nekupto. Fakt, že v regállu je cena stejná, ale bez označení slevy si v danou chvíli nikdo nevybaví.

led

Možno sme výnimka, fronty bývajú a ľudia sú kľudní. Asi si už zvykli…
Tesco teraz zaviedlo „novinku“:
ak stojí viac ľudí pred pokladňou, otvárajú ďalšiu