jungle-be

Jsou tyto sluchátka kvalitní ?

Dobrý den, chci se zeptat, jestli jsou tyto sluchátka kvalitní : http://www.mo­dernisluchatka­.cz/18-sluchatka-angry.html .. Jestli mají dobrý zvuk a dobré basy, jestli stojí za koupi. Děkuji. (jestli má něko s těmito sluchátky zkušenosti, tím LÍP !! :D )
Doplňuji:
A neměli by jste někod typ na sluchátka,který se vejdou + – do 500 a mají alespon trchocu slušnější zvuk ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Jikra

Za ty peníze přece nemůžeš vážně čekat nějakou kvalitu.To je pouze o stylu.Jestli to myslíš s kvalitou vážně to by si se musel podívat na nějaký který jsou o nějakej level vejš.Na odkazu je forum o sluchátkách,snad tam na něco příjdeš.

Zdroj: http://forum.av­mania.e15.cz/fo­rum-1712/Sluchatka­.html?sid=6273a63f9dbbbb­272e7cc4bb446871e1

Další odpovědi
bolak

kvalita zvuku sluchátek je přímo úměrná kvalitě sluchátek a ta je přímo úměrná ceně sluchátek

Do čeho to potřebuješ, do mobilu? do mp3 přehrávače? musí to být pecky? budeš poslouchat ve vlaku nebo to chceš třeba při běhání? chceš tam mít ovládání hlasitosti? využiješ nějak mikrofon?

Tady se mrkni na srovnání a kdyžtak se v tom pohrab > http://sluchat­ka.heureka.cz/srov­nani-produktu--creative-ep-630_-_koss-mirage_-_koss-the-plug_-_panasonic-rp-hje120e_-_philips-she1350_-_philips-she3570_-_philips-she3680_-_philips-she6000_-_philips-she8000_-_philips-shs3200_-_sony-mdr-ex50lp/

MacChill

Myslim si, že u těchto sluchátek jde více o styl a vzhled než o kvalitu, nicméně ta cena zase není nejnižší tak by to zas enmuselo být tak hrozné…

anonym

20–20000 Hz je maly rozsah. Malo basu a malo vysek, i kdyz zas tak uplne hrozne to neni, alespon podle uvedeneho udaje (!). Cim vetsi rozsah, tim prirozenejsi zvuk. Ale samozrejme u „spuntu“ ten zvuk nebude nikdy srovnatelny se sluchatky normalnimi, kvuli velikosti. Pro srovnani, nadprumerne sluchatka s vynikajicim zvukem od Sennheiseru (HD238) maji 16–23000 Hz.
A jinak souhlasim s MacChillem.

Hlada

Na první pohled je přece zřejmé, že jde o blbůstku do ucha. O nějaké kvalitě se u takovýchto výrobků nedá mluvit. Frekvenční rozsah bez poklesu je bezcenný údaj.

briketka10

„odkaz od bolaka“ si přečti je tam značka KOSS ta byla, je a bude vždy pro mě tou nejlepší, špunty tam jsou moc pěkný, více variant a tak..
mám doma velký s 3m šňůrou bezva poslech..

tuCZek

Naprosto dostačující.
http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/pa­nasonic-rp-hje120e-k/

Ovšem pokud jsi hifista tak to bude minimálně od 1500Kč