Avatar uživatele
JájsemRaibek

Jsou tvůrci filmů SAW a Lidská stonožka zvrácení nebo jsou zvrcení diváci?

Jsou zvrácení tvůrci filmů, že toto natočili nebo naopak jsou zvráceni diváci, kteří se na to dívají a žádají si pokračování?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, gecco před 2648 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dr.luha

Aby byla nabídka filmů vyvážená, musí se zřejmě točit i filmy pro satanisty a jiné podobné devianty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Doba se mění, dobrých komedií a romantických filmů je poskrovnu. Nabídka špatných hororů a scifi-filmů, aspoň v TV, stoupá. Lidskou stonožku – neznám, ale hned se podívám na csfd.cz, co je to za film.:-) SAW jsem viděla, mám už asi 2 roky všechny díly stažené v PC, ale zatím mě nic nemotivuje díly shlédnout znovu. Nepřipadám si zvrácená jen proto, že mi nevadí pohled na krev a mám ráda napětí a důmyslné konce filmu. Oproti např. filmům Hory mají oči, Masakr v kopcích, Hrůza v Conecticutu apod., kde jde hlavně o horor, spoustu krve nebo duchy mrtvých, bez jakékoliv hlubší myšlenky, mě SAW překvapilo svým koncem. Takže rozlišujme, není krvák jako krvák, není horor, jako horor. Záleží mi na dobře vymyšlené zápletce jakéhokoliv filmu. Samozřejmě i na dialozích a rychlosti děje.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smode

Obojí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek