hanulka11

Jsou tu nějací Pepánci, Pepové ,Pepíci, Josefové, Josífkové a třeba i Pepiny, Pepičky?

Dovolíte ,abych všem popřála vše jen krásné ,hodně zdraví a pohody do těch krásných jarních dnů?

Nejlepší odpověď
Andělé

Hanulko,tj.pěkné:-)
Také se ráda přidávám k přání k svátku a všem přeji vše nééééj.:-)

Další odpovědi
briketka10

měla jsem svého Pepiho už nemám ☹
tak všem ostatní blahopřeju k svátku :DD

anonym

Děkuju! 🙂 Je to zvláštní, Česká republika je snad jediná země kde si lidi blahopřejí ke svým jménům.. Ale proč ne! 🙂