p-e-t

Jsou to čepy mandlích??

Můj kamarád (takový hypochondr) má neco u krčních mandlí takovou větší bílou bulku. Neni to na mndli, ale vedle na strane, v krku ho nebolí, ale on se strasne boji, ze to je neco vaznyho poradte mi nekdo prosim jak ho mam uklidnit rict mu co to je :)
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, řekl jsem mu at si veme treba chleba nebo tak neco a at spolkne vetsi kus. Tak to udelal a asi nejspis ten chleba tu vec v krku strhnul sebou :)

Nejlepší odpověď
Terryle

Řekla bych, že to bude čep – nedělají se jen na mandlích, ale i jinde v krku. V krku přitom vůbec bolet nemusí. Já je tam mám věčně. Pokud se kamarádovi nedělá na zvracení, když si sáhne do krku, ať to zkusí zmáčknout třeba špejlí s vatou – dost pravděpodobně se mu to povede vydloubnout. Pak ať si na to místo preventivně našplíchá jox nebo něco podobnýho a bude po problému… ;o)
Kdyby se mu to nepovedlo a znervózňovalo ho to hodně, tak ať si třeba pak k doktorovi zajde. Ale napřed ať se toho zkusí zbavit sám – fakt to nejspíš nic nebude.

  • – – Doplněna:

tak to byl jednoznačně čep. Dobrej nápad ;o) Ale ať si tam pro jistotu stejně něco stříkne, ať se ta ranka zahojí a neudělá se to tam znova. Tím nic nezkazí.

Další odpovědi
tom004

Jediné,co si dovolím poradit,je lékař!

žolik

Není jsou to jen čepy na mandlích chce to kloktat voda sůl,jak doma stačí sníst něco tvrdšího a bude to pryč,chleba.

Zdroj: žolík