Avatar uživatele
p-e-t

Jsou to čepy mandlích??

Můj kamarád (takový hypochondr) má neco u krčních mandlí takovou větší bílou bulku. Neni to na mndli, ale vedle na strane, v krku ho nebolí, ale on se strasne boji, ze to je neco vaznyho poradte mi nekdo prosim jak ho mam uklidnit rict mu co to je :)
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, řekl jsem mu at si veme treba chleba nebo tak neco a at spolkne vetsi kus. Tak to udelal a asi nejspis ten chleba tu vec v krku strhnul sebou :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: p-e-t

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Řekla bych, že to bude čep – nedělají se jen na mandlích, ale i jinde v krku. V krku přitom vůbec bolet nemusí. Já je tam mám věčně. Pokud se kamarádovi nedělá na zvracení, když si sáhne do krku, ať to zkusí zmáčknout třeba špejlí s vatou – dost pravděpodobně se mu to povede vydloubnout. Pak ať si na to místo preventivně našplíchá jox nebo něco podobnýho a bude po problému… ;o)
Kdyby se mu to nepovedlo a znervózňovalo ho to hodně, tak ať si třeba pak k doktorovi zajde. Ale napřed ať se toho zkusí zbavit sám – fakt to nejspíš nic nebude.

  • – – Doplněna:

tak to byl jednoznačně čep. Dobrej nápad ;o) Ale ať si tam pro jistotu stejně něco stříkne, ať se ta ranka zahojí a neudělá se to tam znova. Tím nic nezkazí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Jediné,co si dovolím poradit,je lékař!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
žolik

Není jsou to jen čepy na mandlích chce to kloktat voda sůl,jak doma stačí sníst něco tvrdšího a bude to pryč,chleba.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví