Pokročilý

Jsou taneční povinné?

Chodit do tanečních- každý to zažil nebo ho to čeká.. Ale je to povinné? A opravdu jste všichni chodili?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Není to povinné, ale je to užitečné! Já nechodila a teď, když jdu na ples.. musím nějak improvizovat :-/ ..ale chystám se, že ještě do tanečních půjdu.. bude to fakt k užitku věřím a bude to zábava!! :-P

Další odpovědi:

Zlatý

Povinné to není, já chodila ale spíš "za taneční", takže jsem se tančit stejně nenaučila, ale ono to bude spíš tím, že na to nemám vlohy. Zpětně si říkám, že za to rodiče zbytečně vyhodili peníze. Pro kluky to snad ale smysl má, protože se musí naučit pohybovat se v obleku a základy společenského chování.

Stříbrný

Já ještě nebyla. Jsem v prvním ročníku na střední a v rámci školy (nepovinně!) je máme až v říjnu druhého ročníku.

Dneska se odevzdávaly přihlášky+záloha, což mi přijde brzo (10měsíců předem), nakonec jsem nic neodevzdala, nevím, jak to s mým tanečním partnerem za 10měsíců bude a přiřazena být nechci. Každopádně tanším v páru hodně ráda a taneční si ujít nenechám, tudíž si akorát vyberu jiného pořadatele, mimo školu a budu platit těsně před první lekcí. :-)

Zlatý

Nejsoun na škodu - v době našich studií byl přebytek holek, tak jsem dokonce chodili několik let za sebou (na školu poslal tancmistr prosbu zda bychom nevypomohli a to zas my celkem rádi).
Pokud jsou taneční vedeny dobře, tak je to dobré v mnohém - učívá se i společenské chování apod. Navíc leckdo zjistí, že na světě je hrozně moc šikovných holek a kluků.
Mimochodem nedávno jsem našel fotku mé první tanečnice - nějak bylo divně a příjemně u srdce. Skoro bych jí po letech rád viděl. Ale co naděláme - život nás všechny rozfoukal do světa jako chmýří pampelišek.

Stříbrný

Nejsou povinné, já do nich nechodila, ale nebylo to tím, že bych nechtěla, ale tím, že někteří se tam rvali už po třetí a měli konexe, že jim drželi místa a když jsem se chtěla přihlásit, tak už brali jen náhradníky a 60. náhradník? ne, díky...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.