dudu

Jsou tací ještě mezi námi?

Jako student jsem kdysi dávno při povinné prázdninové praxi pracoval v zemědělství, o které jsme také museli vést podrobný deník. Mimo jiné jsem si tam poztěžoval, že trhač lnu sovětské výroby, který jsem obsluhoval je velmi poruchový. Počátkem září si mě povolal na kobereček sám ředitel a řval na celou školu: „Soudruhu, co máš proti Sovětskému svazu“! Domníváte se, že jsou mezi námi stále ještě podobní idioti, nebo už vymřeli??
Doplňuji:
Večernice nestrašte, vždyť bude za chvíli půlnoc. Věřte, že oni byli téměř „dokonalí“.

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že se jaště tací najdou, ale naštěsí, pevně doufám, už dosluhují a noví se snad nevyskytnou. I když.......

Další odpovědi
martina1

Myslím,že to není ještě tak dávno a všichni nevymřeli.Například můj tchán je zarytý komunista a ty jeho kecy,když přijde a hodnotí politiku se nedají poslouchat.Ještě,že ho nikdo opět nezvolí do zastupitelstva jinak bych asi emigrovala do sousední obce:-)

anonym

To je jedna z mála jistot,která existuje – blb nikdy nezmizí.

Bumbes

Jééé takových tu běhá! Jen už nenosí rudou vestu s pěticípou hvězdou, ale nyní oblékají modré kvádro s ptákem strakou.

Michal

Idioti jsou nesmrtelní!

anonym

porad jsou a budou,jen uz te neoslovi soudruhu

anonym

Idiotu je stale dost,kteri si mysli,ze Kdo nejde s nami,jde proti nam!

ten který je

Nemusíme chodit daleko.Když jsem krizizoval v naší firmě že kupují levné a nekvalitní zboží,se zlou jsem se potázal.Je tedy fakt že politika v tomto sporu nebyla vůbec aktuální – naštěstí.Bohužel jak píšete,tak to dříve někdy chodilo.
Doplňuji:
Omlouvám se za překlep.

vecernice

Já si myslím,že kdyby tu byli jen tací bylo by ještě dobře,ale obávám se že to bude i horší.
Doplňuji:
No právě:,,téměř"!Nechtě­la jsem nikoho vystrašit a už vůbec ne na noc.Přeji všem hezký sny!

Miroslavst

Už vidím, jak se ti dotyční zde veřejně přihásí, že tu jsou.
Nebojte oni jsou dobře ukrytí a hlavně dobře placení. Ale jsou tu!

kapka

Měli jsme kdysi sousedské spory s jedním bývalým vysoce postaveným komunistou. Myslím, že nikdy nepochopil, že jeho doba už zkončila. Nakonec jsme usoudili, že není zlý, ale jen strašně hloupý. Už zemřel. Ale stihl ještě vychovat synka v duchu „všichni nám zobou z ruky“. Co dodat?