Zlatý

Jsou tací ještě mezi námi?

Jako student jsem kdysi dávno při povinné prázdninové praxi pracoval v zemědělství, o které jsme také museli vést podrobný deník. Mimo jiné jsem si tam poztěžoval, že trhač lnu sovětské výroby, který jsem obsluhoval je velmi poruchový. Počátkem září si mě povolal na kobereček sám ředitel a řval na celou školu: "Soudruhu, co máš proti Sovětskému svazu"! Domníváte se, že jsou mezi námi stále ještě podobní idioti, nebo už vymřeli??
Doplňuji:
Večernice nestrašte, vždyť bude za chvíli půlnoc. Věřte, že oni byli téměř "dokonalí".

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím, že se jaště tací najdou, ale naštěsí, pevně doufám, už dosluhují a noví se snad nevyskytnou. I když.......

Další odpovědi:

Bronzový

Myslím,že to není ještě tak dávno a všichni nevymřeli.Například můj tchán je zarytý komunista a ty jeho kecy,když přijde a hodnotí politiku se nedají poslouchat.Ještě,že ho nikdo opět nezvolí do zastupitelstva jinak bych asi emigrovala do sousední obce:-)

To je jedna z mála jistot,která existuje - blb nikdy nezmizí.

Stříbrný

Jééé takových tu běhá! Jen už nenosí rudou vestu s pěticípou hvězdou, ale nyní oblékají modré kvádro s ptákem strakou.

Stříbrný

Idioti jsou nesmrtelní!

porad jsou a budou,jen uz te neoslovi soudruhu

Idiotu je stale dost,kteri si mysli,ze Kdo nejde s nami,jde proti nam!

Zlatý

Nemusíme chodit daleko.Když jsem krizizoval v naší firmě že kupují levné a nekvalitní zboží,se zlou jsem se potázal.Je tedy fakt že politika v tomto sporu nebyla vůbec aktuální - naštěstí.Bohužel jak píšete,tak to dříve někdy chodilo.
Doplňuji:
Omlouvám se za překlep.

Bronzový

Já si myslím,že kdyby tu byli jen tací bylo by ještě dobře,ale obávám se že to bude i horší.
Doplňuji:
No právě:,,téměř"!Nechtěla jsem nikoho vystrašit a už vůbec ne na noc.Přeji všem hezký sny!

Zlatý

Už vidím, jak se ti dotyční zde veřejně přihásí, že tu jsou.
Nebojte oni jsou dobře ukrytí a hlavně dobře placení. Ale jsou tu!

Zlatý

Měli jsme kdysi sousedské spory s jedním bývalým vysoce postaveným komunistou. Myslím, že nikdy nepochopil, že jeho doba už zkončila. Nakonec jsme usoudili, že není zlý, ale jen strašně hloupý. Už zemřel. Ale stihl ještě vychovat synka v duchu "všichni nám zobou z ruky". Co dodat?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.