Avatar uživatele
Rokio

Jsou šťastnější lidé žijící na vesnicích nebo ve městěch?

Město vs vesnice – štěstí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Myslím, že štěstí není v tom, kde bydlíš, ale jak žiješ.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Obojí má své výhody. Já můžu porovnat, protože jsem žil tam i tam. Obecně mi připadá, že na vesnici jsou lidi spokojenější a srdečnější. Jako ideální mi přijde malé město, kde bydlím teď. A hlavně že je to ve Valašském království!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nelze srovnávat. U každého jedince je to jiné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To nejde porovnat, jestli šťastnější tu či tam, ale taková babička či dědeček by byli na vesnici asi spokojenější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Bydlím na vesnici, jako prostá vesničanka jsem šťastná. Naše vesnice o 100 lidech je ve skutečnosti jedním z nejmenších měst v ČR, takže jsem jako městská panička také šťastná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Bydlel jsem ve městě menší 20 tisíc, absolutní pohoda vše při ruce, soused pozdravil, nikdo si nikoho nevšímal, hluk přiměřený děti, auta, a.p. Na vesnici jsem se přestěhoval, pokukování, pozorování, spolek kolem starosty já na bráchu brácha na mě, soused mini zahrádku 3× v týdnu seká a seká aby měl palouček vyholený lépe než další soused, další vidlák v neděli pustí na půl dne cirkuli, nedaleko podnikavec podniká obtěžuje zápachem, hlukem, dopravou, nedaleko v činžáku bydlí trochu tmavší, obec je sponzorována a když se vrací z hospůdky v noci je to zajímavý rej, soused hlídá souseda a.p. Z mého pohledu je lépe ve městě, pokud nemáte bura-sousedi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek