Bronzový

Jsou šťastnější lidé žijící na vesnicích nebo ve městěch?

Město vs vesnice - štěstí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Myslím, že štěstí není v tom, kde bydlíš, ale jak žiješ.
---------

Další odpovědi:

Stříbrný

Obojí má své výhody. Já můžu porovnat, protože jsem žil tam i tam. Obecně mi připadá, že na vesnici jsou lidi spokojenější a srdečnější. Jako ideální mi přijde malé město, kde bydlím teď. A hlavně že je to ve Valašském království!

Zlatý

Nelze srovnávat. U každého jedince je to jiné

Zlatý

To nejde porovnat, jestli šťastnější tu či tam, ale taková babička či dědeček by byli na vesnici asi spokojenější.

Zlatý

Bydlím na vesnici, jako prostá vesničanka jsem šťastná. Naše vesnice o 100 lidech je ve skutečnosti jedním z nejmenších měst v ČR, takže jsem jako městská panička také šťastná.

Pokročilý

Bydlel jsem ve městě menší 20 tisíc, absolutní pohoda vše při ruce, soused pozdravil, nikdo si nikoho nevšímal, hluk přiměřený děti, auta, a.p. Na vesnici jsem se přestěhoval, pokukování, pozorování, spolek kolem starosty já na bráchu brácha na mě, soused mini zahrádku 3x v týdnu seká a seká aby měl palouček vyholený lépe než další soused, další vidlák v neděli pustí na půl dne cirkuli, nedaleko podnikavec podniká obtěžuje zápachem, hlukem, dopravou, nedaleko v činžáku bydlí trochu tmavší, obec je sponzorována a když se vrací z hospůdky v noci je to zajímavý rej, soused hlídá souseda a.p. Z mého pohledu je lépe ve městě, pokud nemáte bura-sousedi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.