annas

Jsou staří akční hrdinové Postradatelní?

Co nejdříve se má objevit v našich kin film Postradatelní, který má vzkřísit zašlou slávu akčních hrdinů „ze staré školy“. Sylvester Stallone vybral ty nejlepší a natočil s nimi Postradatelné. Možná hit, možná propadák sezony.

Vítáte návrat nových akčních filmů, žoldáků, kteří chtějí v tomto filmu svrhnout diktátora a při tom se ocitnou v pasti? Bojové scény naživo, výbuchy atd.

Nejlepší odpověď
led

Ako ináč odpútať pozornosť od problémov bežného života
tento princí predsa zaviedli už v starom Ríme:
chlieb a hry

Další odpovědi
iceT

Ja se treba docela tesim,protoze se tam maji objevit vsichni mí oblibenci,na kterych jsem vyrostla a kteri me v podstate odkojili,jak se tak rika.
Otazkou zustava jestli se odhodlam vyhodit penize za listek do kina nebo radeji pockam na pujcovnu.