manon

Jsou společenské tance na ústupu? Co vy a tanec?

Nejlepší odpověď
anonym

Tančím dobře, tančím rád

Zaškrtl jsem, že tančím rád (možná že zase ne tak dobře), ale už není kde.Za socialismu v naší vesnici byla hospoda s tanečním sálem a nevynechali jsme jediný ples či vesnickou tancovačku (posvícení, Hubertská zábava atd.)Po revoluci vrátili hospodu bývalým majitelům (dědicům) ti ji okamžitě prodali a další majitel ji dal do zástavy bance kvůli podnikání.Pak zkrachoval a dneska hospoda chátrá a nikdo objekt už nechce.Takže tancovat už není kde a jezdit 10 km do města na jediný ples se taky nechce (když si člověk nemůže dát ani pivo).

Další odpovědi
Lucijej

Tančím dobře, tančím rád

Tančím ráda, hlavně jive. Ale je fakt, že plesy navšítím tak 2 – 4 za rok, takže žádná kvantita.

venkovan

Jiná možnost

Tancuji jak finanční úřad pískne. Je to moderní, ale často otravné a následně i drahé tancování.

Damiana

Tančím dobře, tančím rád

Jak bych ti to řekla – teď jsem přišla z báječného večera plného swingu – z parketu jsme neslezli čtyři hodiny. Včera to samé – akorát v rytmu rock'n rollu.:-)
A všude bylo dost nabito. Začala taneční sezóna a to je něco pro mne. Sice tančím celý rok, ale touhle dobou to má přece jen lepší atmosféru. Tanec je můj „život“. Je znát, když člověk tancuje opravdu s chutí, ten pohyb si užívá a cítí ten skvělý rytmus. Je ale fakt, že lidé moc dobře tancovat neumí. Je to škoda, protože hodně z nich odrazuje to, že neznají správnou techniku. Také je prý docela těžké dostat do tanečních (zejména těch pro pokročilé) muže. Když ale partneři mají i v tomhle stejnou zálibu, pak je to paráda.

honza19hk

Jiná možnost

kukulicka

Jiná možnost

Doplňuji:
Tanucuji jen moderní tance.

Drap

Vybrané tance naštěstí zvládnu

Čýstečněě možná na ústupu jsou. Osobně vidím i to, že je méně příležitostí. Ale několikrát za rok si rád zatančím
Doplňuji:
Mělo to začínat „možná “

manon

Damiana: O Tobě a Kohutovi jsem nepochybovala :) Může se přiznat tichá závist? :)

Damiana

Klidně si i zařvi, uleví se ti víc…:-)))))

manon

Tak zlé to zase není :) Občas se k tanci taky dostanu :)

Damiana

Tak to je dobře.:-))