FreddieR

Jsou sny pro Vás důležité?

Mají na Vás nějaký vliv a o čem se Vám většinou zdá?

Odpovědi
hanulka11

Nejsou pro mne důležité ,ale jsou součástí života každého z nás a jsou mnohdy velmi příjemné .

Deli

Mám sny moc ráda. Párkrát se mi zdálo o něčem, co se pak stalo – např. nehoda známých atd. Z toho docela mrazilo. Teď beru už několik měsíců léky, které mají ve vedlejších účincích „děsivé sny“. Po prvních pár nocích jsem byla šílená – měla jsem strach, že se to stane. Až když se mi zdál sen jak z hororu Ptáci (zdálo se mi, že nám do domu nalítaly tisíce papoušků Ara v různých velikostech a nešli vyhnat), došlo mi, že to je vlivem těch léků a začala jsem si své noční promítání hororů docela užívat. Pravda, občas se vzbudím zpocená, ale hned si řeknu: To je z léků, a dál to beru jako kino. 🙂

Lukasy

Většinou sny něco znamenaji, naznačuji.
Ted se mi nezdáva moc často sny a když jo tak jsou jen nějake divně o praci nebo škole.
Kdysi jsem měl zpoustu snu co se pak staly, nebo jsem si je mohl ovlivňovat,a dokonce jednou se mi zdal i kreslený sen ja a všich a všechno bylo kreslene.

MarťaŠev

Existují snáře, které Ti vysvětlí co jaký sen znamená, resp. mohl by znamenat. Někdy je to tak, že když se Ti zdá ošklivej, tak je to symbol třeba něčeho pěknýho. 🙂