Monzenk

jsou sledovány hovory? když bych řekl tam něco co je trestné, může soud vyžádat operátora o záznam ?

Nesnažím se nic okrádat ani nic podobného, ale bratr mi dneska volal že oklamal spotřebile, je možné aby si soud vyžádal od operátora ten záznam ? Nahrává se to ? popřípadě, když zalovám z telefoní budky, nahraje se to ?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Odposlech musí nejprve povolit soud a až potom se to nahrává.

Další odpovědi
jáára

bratr mi dneska volal že oklamal spotřebile…
píšu si…

ReHu

Uvědom si, kolik asi tak lidi denně telefonje.
Myslíš, že je možný, všechny nahrávat?
Nebo že bys byl natolik zajímavý, že by si tě vybrali a nahrávali?

anonym

Ne, to ne, to snad ani za komančů nebylo, žeby třeba odposlouchávali z telefonních budek, vím, že dávali štěnice do bytů, i pevné linky odposlouchávali, ale dnes už ne a kvůli takový blbosti už vůbec ne.

anonym

jáára – skvělá odpověď