Spartaboy

Jsou Samsung nejporuchovější televize?

Babičce se polámala po 2 a půl letech sledování televize a strýc jí řekl, že samsungy jsou nejporuchovější televize a že jsme to vůbec neměli na internetu kupovat. Ptal se jí, kolik by do opravy maximálně chtěla investovat a ona mu řekla, že 1500, přitom televize stála 7500. Myslíte, že tito lidé uvažují normálně?

Nejlepší odpověď
anonym

Budu mít asi štěstí na výběr televizí. Po roce 1990 jsem si koupil tv Toshibu a ta šlapala, jen u mne, 15 let a pak jsem ji prodal. Jediná věc u ní byla za závadu, že byl vymačkaný ovladač. Poté jsem si koupil placatou Samsung a ta už běží (denně) 11 let bez poruchy.

Další odpovědi
led

Tvrdenie, že práve Samsung vyrába najporuchovejšie televízie je len súčasťou konkurenčného mediálneho boja o zisk, o miesto na trhu, o zákazníka, aký prebieha medzi všetkými výrobcami…
Obchodná stratégia firiem, aj tých vyrábajúcich elektroniku, je predávať svoje výrobky. V tomto zmysle je nastavená životnosť týchto produktov (aj televízorov), bez ohľadu na výrobcu, aby sa nevyrábalo na sklad (pasívna, stratová ekonomika), ale na trh (aktívna, zisková ekonomika).
Sledujete odborné testy, robené renomovanými skúšobňami, ajhľa, aj tieto sa líšia v hodnotení toho istého výrobku…
Sledujete agentúru JPP (jedna pani povedala…) a ich odborné dobrozdanie si nevie túto značku vynachváliť pre kvalitu a súčasne jej nevedia prísť na meno pre jej kazivosť…
Je možné, že ste narazili na kazivý výrobok vyrobený v pondelok, alebo piatok, keď ľudia sú ešte/už mysľou na víkende, alebo na výborný výrobok vyrobený v čase najväčšieho sústredenia a pracovnej pohody, ako to opisuje spisovateľ Arthur Hailey vo svojich dielach…
Stratégia výrobcov neustále útočí na svojich zákazníkov zmenami vysielacích systémov televíznych okruhov (analog/DVBt/dvb­t2/statelit xxx) pripojenie na internet, možnosťami interaktivity, ale aj hrozbami prichádzajúcime do vášho televízneho domova, a ďalšími vychytávkami. Pred opravou si musí smutný majiteľ pokazeného televízora zhodnotiť, či bude zvládať nové technológie tv systémov, či sa mu vôbec oplatí investícia do opravy, prípadne koľko Kč, alebo radšej kúpiť nový prípadne aj inú značku a do najbližšej opravy nového značkového tv spokojne sledovať telenovely…

anonym

Se Samsungem mám jen ty nejlepší zkušenosti a nic jiného bych ani nechtěl jako TV nebo LCD monitor.

anonym

zatím jsem neměl žádnou placatou televizi, která by vydržela déle než 4 roky. LG 35tis. oprava 9,5ti. Philips 25tis. oprava 3,5tis. všechny jsem nechával opravit. teď zkouším právě Samsung, jestli mě překvapí. opravář jí také dává tak 4 roky. takže bych řekl, že je to jedno, co je to za značku. stačí když odejde napájecí modul a je to za trojku.

Kulpix

Ne, SAMSUNG je jedna z nejkvalitnější elektroniky.

Lukyn0

My doma máme, teď tomu bude 10 let, jednu z prvních plazem co se tu začly objevovat zn. GoGen a musím zaklepat, zatím bez problému.

bububabu

Za mě teda Sony jsou nejkvalitnější Tv, máme spoustu let a ani jedna porucha!

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.