ReHu

Jsou rozdíly ve výcviku evropských, popř. českých a amerických vojenských spec.jednotek?

Nemyslím konkrétní zaměření.
Teď se dívám na COOL na pořad Kdo uspěje? a je to docela drsný výcvik.

Nejlepší odpověď
mosoj

Základem je kázeň a poslušnost a to se vyžaduje všude stejně. Něco co je pro dnešní mladé něco nepředstavitelného. Ano vojenský dril je drsný.
Ještě drsnější je to v boji, nicméně pro vojáka je to v boji snazší.
Ne nadarmo se říká těžko na cvičišti, lehko v boji.
Přesto svět touží stále po nějaké válce !!!!!!!

Další odpovědi
lexx

rozdíl bude v žoldu a to dost podstatnej…