NL2

Jsou propojeny všechny řeky na světě?

pokud naliji sklenici modré tekutiny do Vltavy, bude modrá voda i třeba v Číně, vezmeme-li v úvahu to, že ta modrá tekutina se nerozpustí a bude jí dost na to, aby se dostala všude? Prakticky nemožné, ale teoreticky?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím kolik ti je, nicméně uvažovat hlavou se má v každém věku.

Další odpovědi
Drap

Ani teoreticky ne. Jak známo, voda do kopce neteče. Řeky tečou vždy z kopce dolů a do moře.

Lamalam

Teoreticky by se tahkle dala obarvit voda ve všech mořích a oceánech. Řeky nikoliv.