jaymes

jsou profesionální řidiči nemehla?

Říká se, že řidiči autobusů a kamionů nic neumí. Jsou nešikovní na hlavu i na ruce a proto šli ke kulaté lopatě, tedy řídit. Je to pravda?
Doplňuji:
Já to spíš myslel tak, že pokud nejsou šikovní na ruce, tak asi neopraví nic, maximálně vymění kolo.
Btw. Já se chci profesionálním řidičem stát a jsem nešikovný na ruce a na hlavu taky moc ne (nedokončil jsem vysokou školu), tak proto mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
dejavu

Kamioňák už dnes musí zvládnout počítač, který má v kabině, není to až taková sranda, navíc výměna kol, opravy, udržení pozornosti, náročnost na odloučení od rodiny, osamělost, mikrospánky na dálnici ap. K tomu přičti prostorovou představivost, když musí někam nacouvat… Myslím, že jsou to naopak docela schopní lidé. Měla jsem kamarádku, která to dělala a vyprávěla mi o tom, docela jsem čuměla, jaké jsou na ně nároky.

Další odpovědi
ten který je

Udělej si řidičák na autobus nebo kamion a zeptej se sám sebe.:-)

marci1

Tak to tedy nevím, ale ty co znám, jsou kluci šikovní. 🙂

Luxx

Kdyby jsi jen trochu tusil, o cem tohle všechno je, tak v zivote takovou hovadinu nenapises !!!!!!!!!

iceT

Říká se?Jsem nikdy nic podobného neslyšela,ale myslím si,že mít pod sebou nebo za sebou několik tun masy nebo desítek lidí,za které máš zodpovědnost asi nebude žádná prdel.Já jim to nezávidím.

cukrar

jaymes, odpovím Vám Vaší otázkou trošku upravenou.
Říká se, že lidi u počítače nic neumí. Jsou nešikovní na hlavu i na ruce a proto šli ke klávesnici a píší nesmysly. Je to pravda?

Na Vaší otázku Vám sděluji, že to není pravda.
Umíte vyplnit camrák?

honza19hk

sebechvála sice srmdí ale s kamionem jezdím a někdy i s nadměrama,ale lempl teda nejsem.

anonym

Když jsem byl malý kluk táta mě často povzbuzoval tím,že „mám obě ruce levý“.
Doplňuji:
„na práci se snažím být od jakživa obouruč“

zjentek

vono je dobrý se zamyslet, kdo z pracujících je vlastně šikovnej a umí, protože ten tvůj příměr sedí na úplně každýho ..na horníky, na prostitutky, zkrátka na celý Ostravsko.
Čeněk: to je supr ..společnost potřebuje lidi jako seš ty ;)
Doplňuji:
..a je to vůbec celý kravina ..prostitutka dneska přeci nemá chlupatou lopatu

postcd

to se jen tak říká

klumprt

Někteří profesionální řidiči jsou nemehla a ještě k tomu mizerní šoféři. Jako třeba ten, co mi shodil pouliční lampu na plot a nepřišel se ani omluvit.

cukrar

Řidiči profíci, to opravdu nemají lehké. Taky záleží jak a který. Normální lidská potřeba, WC. Je mimo domov, pokuty za přestupky až 30dní zpětně, (vyjímečně i déle), dříve jsem jezdil, dneska již ani za prase…

cukrar

Jaymes, jako mladý do toho běžte. Nešikovnost nehrozí. Opravy dělají servisy, nikoliv řidiči. Jen vyměnit žárovku, navlíknout řetězy, sundat kolo. Hlavně musíte mít mozek. (a to určitě máte)