Jsou pro vás kamarádi a kamarádky duležití? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Z jistých okolností ano. Mám potřebu se občas vypovídat a svěřit se se svými problémy, povzbudit. Sdělená bolest - poloviční bolest.

Ale mám i jistá "tajemství", která nosím jen a jen v sobě a s nimiž se musím vypořádat sama ...

Další odpovědi:

Zlatý

Asi to bude znít divně,ale,mohou nastat situace,kdy jsou "důležitější",než rodina.

Zlatý

Jsou důležití.člověk je společenský tvor a proto musí mít kamarády a přátele.Dobří přátelé jsou nepostradatelní

Přátelé,ti jsou pro mě důležití.Napsal to i jeden 14-tiletý žák.To mu podepisuji a píšu velkou 1.

Zdroj: http://www.cesky-jazyk.cz/sloh ovky/zamysleni/pratelstvi.html

Zlatý

Pro mě ano. Někdy si tak říkám,jaké štěstí mě potkalo,že mám opravdové kamarádky. Moc si toho vážím. Poznat a mít skutečného přítele je velký dar.
Mezi kamarádky jsem našla opravdový skvost.Je to žena,před kterou se cítím uvolněně,přirozeně,sama sebou,na nic si nehrajeme,nezávidíme si,v ničem před sebou nesoutěžíme. A co je důležité,obě si pomáháme.
Pracuje jako vychovatelka postižených dětí.Když jsem za ní jela do práce a viděla,s jakou láskou a trpělivostí se dětem věnuje,doslova jsem před ní smekla.Je velmi pozorná,pracovitá a stále usměvavá.
Psala jsem o ní maturitní slohovku.Dostala jsem za ní pochvalu a já vím,že to byla její zásluha.O takovém člověku se psalo samo...:-)

dle toho jestli to jsou Kamarádi s velkým K nebo "kamarádi" ;D

Pokročilý

Velmy moc..vždy mi pomužou a tak dale...bez nich bych asik zemřela nudou a žalem :)

Bronzový

Já raděj sama,nemám ráda podlost,možná tak ještě z dětství ale jinak né,raděj sama.

Zdroj: žolík

Nedávno tu byla polemika o rozdílu mezi přítelem a kamarádem.
Oba mají v našich životech svá nezastupitelná místa.
(Přátelé jsou příbuzní, které si vybíráme sami.
Kamarád je ten, kdo o nás ví vše a přesto nás má stejně rád).

Zlatý

Jsou. Zrovna jsem dnes řešila, že jsme plánovali s rodinou mé kamarádky pár dnů v kempu. Na tenhle víkend. Teď jsem koukala na počasí. Brr! Zima, déšť... Co v kempu s batoletem!? Zkusila jsem jí napsat, že nepojedem... Ona je však rozhodnutá jet za každou cenu, tak se těší. No co, zabalíme bundy a nějak to přežijeme. Je to přeci kamarádka, ne? Sami bychom nejeli.

Bronzový

Když už někoho řadíme mezi kamarády/ky, tak asi určitým způsobem důležití budou, ne? Ale je to tak neurčitá otázka, že těžko říct, na co narážíš...

Pokročilý

Ano, mluji svoje kamarády a nikdy bych na ně nedala dopustit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.