belanova

Jsou pro starší osoby lepší matrace z líné pěny nebo pružinové?

Máte s tím zkušenosti?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já sice nevím, co je podle tebe „starší osoba“, ale pár (víc) křížků na krku už mám a k tomu patří už problémy se zády a nějaké ty bolístky. Vstávávala jsem každé ráno úplně zlomená, rozlámaná, celá rozbolavělá, už jsem si myslela, že mám nějakou skrytou bolest, že mě záda už od rána tak strašně bolela.
Pak mě napadlo, jestli to není problém špatné postele. Koupila jsem si přistýlkovou matraci z paměťové pěny, kterou jsem položila na matraci na posteli a koupila jsem si i anatomický polštář z této „líné“ pěny. Tehdy mělo akci Dormeo, polštář byl k matraci zdarma. že Od té doby vstávám jako veveruška, ranní problémy se zády a s bolestmi hlavy přestaly. Ten materiál se opravdu perfektně přizpůsobí tvaru lidského těla a jeho teplotě, že tělo leží jako v bavlnce.:-) Brzy budu kupovat postel a do ní si pořídím po té dobré zkušenosti klasickou matraci z paměťové pěny. Můžu ji jedině doporučit. Pružinová matrace se za chvíli proleží. Klukovi jsem koupila pružinovou matraci za 2 tis Kč v Jysku a on si ji musel po půl roce obrátit ležící stranou dospodu, protože už ji má proleželou.

Další odpovědi
pavla233

Já si myslím že nejlepší jsou matrace z paměťové pěny, docela výhodně je nabízejí na http://www.zdra­votne-matrace.sk/

olda26

Vybíral jsem pro babičku, která se už špatně pohybuje a hodně času stráví na lůžku matraci na jaře a váhal jsem mezi http://www.matrace-comfort.cz/cs/eshop­/matrace/matra­ce-pruzinove-tastickove/matrace-romance.html a http://www.slum­berland.cz/cs/ma­trace-slumberland/matrace-ze-studene-peny-1/matrace-progres.html . Zvolil jsem tu druhou a babička si ji zatím pochvaluje. Chvilku sice trvalo, než si na ni zvykla, protože byla zvyklá spát na klasické pružinové matraci, ale teď už je s ní spokojená.

aifel

Ahoj, my řešili podbný problém, výborně nám poradili nejdříve na online chatu, poté i telefonicky tady: www.davlen.cz
Kopili jsme s línou pěnou různě tuhou z obou stran, aby si bábinka mohla vybrat podle svého.

http://www.da­vlen.cz/matra­ce_Calipo_Bio_-_DUO,_ZDARMA_DOP­RAVA,_ZDARMA_POL%C5%A0­T%C3%81%C5%98­.html
Je spokojená a já na ten obchod nedám dopustit ! jsou to odborníci !